Preloader Close

Parsiyel Taşımacılık

Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Tüm Avrupa Ülkelerine ithalat ve ihracat yüklemelerinde parsiyel taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Genel Bakış

Firmamız 25 Adet Tenteli Tır öz-mal araç filosu ile özellikle Balkan Ülkeleri, İskandinav Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri ve Asya Ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 24 Saat ile 72 Saat arasında Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Belçika, Danimarka ülkelerine her hafta düzenli komple ve parsiyel olarak çıkışlarımız vardır.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
DESTİNASYONLAR
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Kayabey Trans Lojistik tüm avrupa ülkerine ithalat ve ihracatta komple, parsiyel ve transit taşımacılık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir.

Kayabey Trans Lojistik İle Zahmetsiz Nakliye

Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir. Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir. Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretim tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması, lojistik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamıştır.

Maliyet Optimizasyonu

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik