Preloader Close

Minivan Express

Awesome Image

Minivan Express Taşımacılık

Tüm Avrupa Ülkelerine ithalat ve ihracat yüklemelerinde Minivan Express taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.
Awesome Image

Genel Bakış

Firmamız 25 Adet Tenteli Tır öz-mal araç filosu ile özellikle Balkan Ülkeleri, İskandinav Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri ve Asya Ülkelerine hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan Minivan araçlarımız ile 24 Saat ile 72 Saat arasında Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsveç, Belçika, Danimarka ülkelerine her hafta düzenli komple ve parsiyel olarak çıkışlarımız vardır.
Awesome Image
TAŞIDIĞIMIZ YÜK
0+
Yılda Taşınılan Yük/Ton
Awesome Image
DESTİNASYONLAR
0+
Gittiğimiz Ülke Sayısı

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Kayabey Trans Lojistik tüm avrupa ülkerine ithalat ve ihracatta komple, parsiyel ve transit taşımacılık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Awesome Image

Komple Taşımacılık

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine Komple Taşımacılık; bu şekilde taşınan yüke ise Komple Yük denilmektedir.
Awesome Image

Parsiyel Taşımacılık

Bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.
Awesome Image

Transit Taşımacılık

Transit yük taşımacılığı, bir ülkeden diğer bir ülkeye nakliye yapılırken üçüncü bir ülke topraklarından gümrüğe takılmadan geçirilmesi anlamına gelir.

Express Sürelerimiz

Minivan Ekspres Taşımacılık Yaptığımız Ülkeler ;

İspanya, Portekiz, Finlandiya, Danimarka, Litvanya, Norveç, Slovenya,Hırvatistan, Estonya, Letonya, Romanya,Almanya,Fransa,Hollanda, Belçika, Avusturya,İsviçre, İsveç, Macaristan,Slovakya, Çek Cumhuriyeti,İtalya, Romanya.

Eskpres Taşıma Sürelerimiz;

 1. Almanya 40-48 Saat
 2. Polonya 48 Saat
 3. İspanya 72 Saat
 4. Fransa 48-60 Saat
 5. Romanya 24 Saat
 6. Slovenya 36-48 Saat
 7. Bulgaristan 24 Saat
 8. Hırvatistan 36 Saat
 9. Finlandiya 72 Saat
 10. Estonya 65 Saat
 11. Makedonya 48 Saat
 12. İngiltere 72 Saat
 13. Macaristan 40 Saat
 14. Çek Cumhuriyeti 48 Saat
 15. Slovakya 48 Saat
 16. İrlanda 84 Saat
 17. Danimarka 72 Saat
 18. Sırbistan 30 Saat
 19. Yunanistan 30 Saat
 20. Portekiz 84 Saat
 21. İspanya İbiza 72 Saat
 22. Yunanistan Sakız Adası 30 Saat
 23. Norveç 30 Saat
 24. Gürcistan 48 Saat
 25. Azerbaycan 70 Saat
Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir. Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir. Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretim tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması, lojistik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamıştır.

Maliyet Optimizasyonu

Azaltılmış Taşıma Süresi

GPRS Takip Sistemi

Operasyonel Mükemmellik